Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Налагодження системи термінової видачі закордонних паспортів.

МВСМВС планує впровадити оформлення закордонних паспортів за 1 день у Києві й 3-10 днів – у регіонах до 2009.

Міністерство внутрішніх справ планує до кінця 2008 року впровадити оформлення закордонних паспортів за 1 день у Києві й 3-10 днів – у регіонах.

Про це повідомив на прес-конференції у Вінниці міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

“Для громадян, у яких склалися екстраординарні обставини, зможуть через півтора-два місяці приїхати в Київ й оформити закордонний паспорт за 1 день”, – сказав він.

При цьому Луценко уточнив, що мінімальний строк оформлення закордонних паспортів у регіонах становитиме 3-7 днів через неможливість моментально доставити закордонний паспорт із Києва в регіон.

“Розпорошувати по регіонах виготовлення закордонних паспортів при цьому ніхто не буде”, – додав він.

Луценко додав, що зараз іде налагодження системи термінової видачі закордонних паспортів у більшості з 180 підрозділах міліції, де встановлена техніка для фотографування заявників на закордонний паспорт й організована система зв’язку з податковою службою й центральним апаратом МВС для перевірки ідентифікаційного коду й даних про судимість.

“До кінця квітня така система буде налагоджена в переважній більшості підрозділів до кінця квітня, а на початку травня ми проведемо підсумки впровадження системи видачі закордонних паспортів за 3-5 й 7-10 днів. Повністю ця система повинна запрацювати до кінця року”, – уточнив він.

При цьому Луценко зазначив, що видача закордонних паспортів за 1 день буде організована тільки в Києві.

Як повідомляло агентство, МВС планує з 23 березня почати експеримент із видачі закордонних паспортів за день.

Раніше МВС увело п’ятиденний графік прийому громадян у підрозділах громадянства, еміграції й реєстрації фізичних осіб для видачі закордонних паспортів.

В 2007 році в Україні було виготовлено 977 тис. закордонних паспортів, в 2008 році планується оформити й видати 1,2 млн. паспортів.

You must be logged in to post a comment.