Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Результат опитування щодо реалізації виплат заощаджень Ощадбанку.

Компенсація внесківЧверть українців не будуть звертатися за компенсацією внесків.

Більше чверті (27,1%) опитаних соціологічною службою Український барометр українських громадян не планують звертаються за компенсацією втрачених внесків Ощадбанку колишнього СРСР.

Згідно з опитуванням, 8,8% українців звернулися й отримали компенсацію в розмірі 1 тис. гривень. 17,4% уже звернулися за нею, але гроші ще не одержали. 11,4% опитаних мають намір звернутися за компенсацією внесків у найближчі дні, а 23,5% – тільки після того, як зникнуть величезні черги.

При цьому 26,2% респондентів підтримують рішення про виплату компенсацій Ощадбанку й початок її реалізації, 31,1% – в основному підтримують рішення, але його реалізація, на їхню думку, організована неефективно. 13,9% українців не підтримують рішення, оскільки вважають, що внески компенсуються не повним чином. 18,3% зовсім не підтримують рішення, оскільки саме воно призводить до росту цін.

З 28 лютого по 9 березня були опитані 2011 респондентів з 95 населених пунктів у всіх регіонах України.

Як повідомлявся, раніше голова правління Ощадбанку Росії Герман Греф заявив, що Росія не повинна відповідати за жодні зобов’язаннях Ощадбанку колишнього СРСР.

Раніше віце-прем’єр, міністр фінансів РФ Олексій Кудрін заявив, що сумнівається в можливості визнання російським боргом борг перед українськими вкладниками Ощадбанку СРСР, що виник на початку 90-х років.

За матеріалами Інтерфакс-Україна

You must be logged in to post a comment.