Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Коли у Яценюка з’явиться перший заступник і заступник?

Лідер фракції Блоку Литвина Володимир Литвин вважає, що до травня парламент не укомплектує керівництво Верховної Ради.

Про це Литвин сказав в інтерв’ю журналістам у понеділок, відповідаючи на запитання про те, коли, на його думку, у голови Верховної Ради Арсенія Яценюка з’явиться перший заступник і заступник.

«Навряд чи це відбудеться найближчим часом, оскільки потрібна могутня мобілізація для того, щоб були люди в залі, щоб вони брали бюлетені і голосували», – сказав Литвин, додавши: «Ви добре знаєте, що цього досягти практично неможливо».

«Крім того, є певне побоювання, що хтось із заступників (голови Верховної Ради – ред.) може зайти і почати засідання (Верховної Ради – ред.), і вести депутатський корпус не туди, куди потрібно», – зазначив лідер фракції, передає «Інтерфакс-Україна».

«Я думаю, що ці два чинники обумовлюють те, що найближчим часом не буде обраний перший заступник і заступник голови Верховної Ради», – переконаний Литвин.

Лідер фракції зазначив, що йому складно прогнозувати, коли парламент все-таки зможе заповнити ці вакантні посади. «Я думаю, що до травня навряд чи це буде зроблено», – вважає Литвин.

При цьому лідер фракції висловив думку про те, що в період до проведення саміту НАТО у Бухаресті трибуна парламенту буде заблокована «для того, щоб сподобатися». «Потім почнуть воювати за внесення змін до правил обрання мера міста, після того почнуть бити Верховну Раду через внесення змін до прохідного бар’єру (для політичних партій – ред.)», – сказав Литвин, додавши, що після цих проблемних питань виникатимуть й інші. «Зараз політика домінуватиме над економікою», – зазначив лідер фракції.

You must be logged in to post a comment.