Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Президент підписав закон, який ліквідовує Тендерну палату.

Президент України Віктор Ющенко підписав закон, який ліквідовує Тендерну палату.

«Сьогодні Президент підписав закон, який був прийнятий на минулому тижні у парламенті про відміну Тендерної палати», – сказав заступник глави Секретаріату Президента України – уповноваженого Президента України з питань контролю за діяльністю Служби безпеки України Ігор Пукшин на брифінгу в понеділок.

Він підкреслив, що завдяки принциповій позиції Президента парламентарії прийняли цей закон, передає «Інтерфакс-Україна».

Як повідомлялося, Верховна Рада України на засіданні 20 березня прийняла закон, який скасовує чинний закон про держзакупівлі. За це рішення проголосували 440 депутатів із 446.

Законом доручається Кабінету Міністрів упродовж двох тижнів внести до парламенту нову редакцію закону про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти.

Крім того, відповідно до закону, уряд має затвердить тимчасове положення про держзакупівлі на основі положень закону про держзакупівлі у редакції, яка діяла станом на 17 листопада 2004 року, за винятком тих статей, які суперечать вимогам УСвітової організації торгівлі.

You must be logged in to post a comment.