Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Василь Цушко знаходиться за межами України.

ЦушкоЦушко написав з-за кордону листа Генпрокурору.

Екс-міністр внутрішніх справ Василь Цушко дійсно пребуває за кордоном, він знаходиться там на лікуванні, і готовий давати свідчення Генпрокуратурі, повідомив його однопартієць Євген Філіндаш.

“Василь Цушко дійсно знаходиться за кордоном, але перебуває там на лікуванні. За розпорядженням лікарів, він не може зараз приїхати до України. – підкреслив Філіндаш. – І слідчі Генеральної прокуратури чудово знають, де саме знаходиться екс-міністр, оскільки він особисто надіслав їм листа, в якому заявив, що готовий дати свідчення представникам ГПУ, якщо вони приїдуть до нього в клініку”.

Нагадаємо, 24 травня 2007 року Президент України Віктор Ющенко скасував свій указ про призначення генеральним прокурором Святослава Піскуна. Останній відмовився визнавати указ та скористався допомогою бійців спецпідрозділу МВС Беркут, щоб увійти до робочого кабінету.

На той час МВС очолював Василь Цушко. Після захоплення генпрокуратури в.о генпрокурора Віктор Шемчук порушив чотири кримінальні справи: три – за фактами захоплення будинку ГПУ, перевищення влади співробітниками МВС і втручання у діяльність правоохоронних органів, ще одне – особисто стосовно Василя Цушка, підозрюваного в перевищенні службових повноважень. 24 січня справи об’єднали в одну.

Сьогодні деякі ЗМІ повідомили, що справу про захоплення Генпрокуратури у травні 2007 р., у якій фігурує екс-міністр МВС Василь Цушко, продовжено на 4 місяці, а сам Василь Цушко знаходиться за межами України.

Формально двомісячний термін, відведений на розслідування об’єднаної кримінальної справи, порушеної у зв’язку із захопленням будинку Генеральної прокуратури, минув учора.

За матерiалами РБК-Україна

You must be logged in to post a comment.