Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Взаємокритика і неповага в демократичних силах.

ЛуценкоЛуценко вимагає припинити «а-ля парад кандидатів від БЮТ, НУ-НС і Блоку Кличка».

Лідер Громадянського руху Народна самооборона Юрій Луценко пропонує БЮТ, НУ-НС та Блоку Кличка зібратися у Києво-Могилянській академії, щоб визначити спільну позицію щодо участі у виборах Київського міського голови і Київради.

Про це повідомляє прес-служба ГО Народна Самооборона.

Юрій Луценко закликає представників всіх демократичних сил взяти тайм-аут у висуванні кандидатів на посаду Київського міського голови на травневих перевиборах 2008 року.

Лідер Самооборони пропонує «призупинити а-ля парад кандидатів» від БЮТ, НУНС, Блоку Кличка та інших політичних сил, що вже зараз призводить до перших кроків взаємокритики та неповаги.

«Для демократів політика – це не гра особистих амбіцій, а узгодженість в діях відповідальних політиків», – наголошує Юрій Луценко.

Як сказано у повідомленні, Юрій Луценко запрошує представників всіх демократичних сил зустрітися завтра, 26 березня, о 15 годині у приміщенні Києво-Могилянської академії для проведення переговорів та визначення спільної стратегії у підготовці та проведенні дочасних виборів Київського міського голови і Київради. Вибір місця зустрічі Юрій Луценко пояснив ти, що цей учбовий заклад «завжди асоціюється із осередком вільнодумства в Україні». .

«Юрій Луценко сподівається, що ініціатива Народної самооборони дасть поштовх для рішучої зміни київської влади», – сказано у повідомленні.

Нагадаємо, Народна самооборона має намір перетворитися із громадянського руху на політичну партію. Вступити у лави нової політ сили Юрій Луценко запросив лідера Блоку свого імені Віталія Кличка, що заявив про висунення своєї кандидатури на виборах міського голови Києва.

За матеріалами Новинар

You must be logged in to post a comment.