Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

У Львові планують реконструювати аеропорт.

До Євро-2012 Львівський аеропорт реконструюють. Зокрема, заплановано подовжити злітну смугу, побудувати паркінг і два нові термінали. Перший із них, який розташується поблизу входу в діючий аеропорт, мають намір звести вже до 2010 року. Містобудівне обгрунтування розміщення цього пасажирського терміналу розглянули сьогодні під час засідання архітектурно-містобудівної ради департаменту містобудування Львівської міської ради.

«Цей термінал матиме площу 7,5 тис. кв м. Він має бути максимально простим – мати форму скляного паралелепіпеда, в якому б відбивався головний корпус. Будуватимуть його із сучасних легких матеріалів», – зазначив головний архітектор проекту Петро Крупа, передає «Zaxid.net».

Новий термінал планують побудувати до 2010 року. За словами начальника департаменту містобудування ЛМР Андрія Павліва, безпосередньо будівництво триватиме 8-9 місяців, решту часу займе підготовка до нього. Зокрема, наступним кроком стане питання відведення земельної ділянки під це будівництво – його депутати, найімовірніше, розглядатимуть під час наступного пленарного засідання, яке відбудеться 3 квітня.

Що стосується того, за чиї кошти будуватимуть новий термінал аеропорту, то, за словами начальника управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР Тараса Бургана, зараз питання залучення інвестора не стоїть, оскільки у бюджеті є 7,5 млн. грн, яких достатньо на розробку необхідної документації.

«Кошторис проекту буде відомий після цього. Якщо у міської ради не вистачить грошей на будівництво, вирішуватимемо, кого залучати. Якщо говорити про будівництво допоміжного пасажирського терміналу, то, за попередніми розрахунками, його вартість може сягати від 5 до

10 млн. євро», – зазначив він.

На майбутнє влада міста не виключає, що міжнародний аеропорт таки доведеться будувати за межами Львова.

You must be logged in to post a comment.