Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Міжнародний економічний форум у Львові за участі Ющенка.

Президент України Віктор Ющенко приїде на економічний форум до Львова.

Про це сайту proturizm.com.ua повідомив заступник начальника управління культури та туризму Львівської ОДА Андріан Кліщ.

За його словами, під час туристичної виставки у Києві, Віктор Андрійович зацікавився Львівщиною, особливо його зацікавили леви Львова та вироби зі скла: «Також, йому дуже сподобався наш м’яч зі скла, який створив Олесь Дзиндра. Окреме зацікавлення проявив до робіт Пінзеля. Відтак, нашій делегації він пообіцяв відвідати економічний форум у Львові восени», — зазначив він.

«Загалом на виставці більше 5 тис. учасників з різних країн. Це як окремий Вавилон. Окремо представлені готелі, ресторани, туристичні послуги, Євро-2012, скутери, джипи і, якщо чесно, то в нас вже немає рекламної літератури, всі країни цікавляться, підходять і ми обмінюємося контактами», — додав Кліщ.

Нагадаємо, що 26-28 березня у Міжнародному виставковому центрі в Києві відбувається XIV Міжнародна виставка UІTT 2008 «Україна — подорожі і туризм».

Міжнародний економічний форум у Львові пройде вже в 8 раз. Цьогорічною темою форуму та інвестиційного ярмарку буде відновлення замків Львівщини.

В межах форуму відбудеться Міжнародна конференція “Прикордонне співробітнцитво: Україна-ЄС”. У конференції візьмуть участь президенти чи керівники урядів сусідніх з Україною держав: Польщі, Словаччини, Румунії, Угорщини, а також будуть запрошені представники Італії, Німеччини та інших країн Європи.

You must be logged in to post a comment.