Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

«100 днів – швидше психологічна дата».

Президент України Віктор Ющенко переконаний, що за 100 днів роботи уряду під керівництвом прем’єр-міністра Юлії Тимошенко ще рано давати оцінку.

Про це він сказав на прес-конференції у місті Василькові Київській області.

«100 днів – швидше психологічна дата. Скажіть, будь ласка, що можна зробити за 100 днів, щоб сьогодні давати персональну повну оцінку?» – сказав Ющенко, додавши, що за цей час можна розподілити кабінети і розставити дві третини кадрів, сформулювати завдання для відомств і підготуватися до нормальної роботи.

«Я б сказав, що оцінки рано давати, і рано підбивати підсумки з тих чи інших напрямів роботи», – зазначив Ющенко.

На його переконання, не слід захоплюватися швидкими оцінками. В той же час він зазначив, що бажає кожному українському уряду, в тому числі й чинному, принести користь і бути ефективним.

Ющенко переконаний, що нинішній український уряд є візитною карткою української демократії, яка має поводитися чесно, передає «УНІАН».

«Я хотів би, щоб ця демократія не стосувалася проблем минулого, щоб вона себе чесно політично вела, щоб не формувалися знову і знову зради», – сказав Ющенко.

За словами Президента, він знає, що «є багато проектів, які опрацьовуються щодня, і нічні консультації, і заїзди-приїзди до певних осіб від цієї влади, як на порядок денний вивести осіб вчорашнього дня. Це є ганьбою».

Президент зазначив, що для процвітання демократичної коаліції потрібно, щоб кожна людина, яка представляє український уряд, добре розуміла, що на сьогодні ще немає відкритого, чесного діалогу, якого потребує українське суспільство.

Також, за словами Ющенка, він хотів би, щоб «хвороба популізму навіки покинула українську політику». За його словами, дуже важливо, щоб журналісти реально сприймали ситуацію у країні і не сприяли тому, щоб нація жила ілюзіями.

На його переконання, зараз потрібно більше говорити про завдання і виклики, які стоять перед країною.

You must be logged in to post a comment.