Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Мітинг на Майдані Незалежності проти інтеграції України в НАТО й візиту Джорджа Буша.

Симоненко і ВітренкоСимоненко і Вітренко готують на Майдані звернення до американського народу.

Кілька тисяч прихильників Комуністичної партії та Прогресивний соціалістичної партії України проводять мітинг на Майдані Незалежності у Києві, протестуючи проти інтеграції України в НАТО й візиту президента США Джорджа Буша.

Комуністи та прогресивні соціалісти тримають прапори своїх партій, а також транспаранти “НАТО – дуй в Штаты”, “НАТО – война, смерть, слезы”, “Нет НАТО!”, “Буш – кровавый диктатор!” Із агітмашин лунає музика часів СРСР та агітація проти Північноатлантичного альянсу.

Комуністи та їхні колеги із ПСПУ і СПУ встановили на Майдані 10 туристичних і два десятки агітаційних наметів, є також намет Соціалістичної партії. Біля однієї з агітпалаток стоїть невеличка виставка фотографій бойових дій, у яких беруть участь військовослужбовці військ НАТО.

“Це спільна акція прогресивних соціалістів і КПУ. Ми погодили установку наметового містечка й умови проведення акції”, – заявив заступник голови ПСПУ Володимир Марченко. Він додав, що на Майдані планується розмістити до 50 наметів, які простоять тут до 4 квітня (день завершення саміту НАТО у Бухаресті – Ред.)

Крім того, Марченко попередив, що поки що мешканці наметового містечка перебувають у пасивному стані, не уточнивши, що ж означатиме активний стан мітингувальників

Він повідомив, що о 14.00 лідери КПУ та ПСПУ Петро Симоненко й ПСПУ Наталія Вітренко проведуть мітинг, на якому буде прийнято спільна резолюція, а також звернення до американського народу. Після мітингу його учасники пройдуть до посольства США в Києві, де передадуть його представникам резолюцію та звернення.

У ході акції планується також пікетування Секретаріату президента. Однак Володимир Марченко не виключив, що акція може завершитися 2 квітня у разі, якщо на Бухарестській саміті НАТО не ухвалить рішення щодо надання Україні Плану дій із набуття членства в НАТО.

Як повідомлялося, про свою участь у антинатовських мітингах заявляли представники СПУ.

За матерiалами Інтерфакс-Україна

You must be logged in to post a comment.