Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Стратегії національної космічної безпеки США.

Адміністрація Джорджа Буша наразі розробляє «Національну військову стратегію з космічних операцій», зазначається у поширеній у Вашингтоні доповіді конгресу США.

У доповіді повідомляється, що паралельно з розробкою стратегії, яку веде стратегічне командування ЗС США, заступник міністра оборони США з питань політики готує нову редакцію документа під назвою «Космічна політика міністерства оборони». Вперше цей документ був підготовлений у 1999 році і зараз має бути приведений у відповідність з оприлюдненою півтора роки тому концептуальною «Національною космічною стратегією» адміністрації Буша.

У доповіді конгресу наголошується, що американські військові готують свої космічні стратегії і плани без ув’язки з роботою американських спецслужб, повідомляє «РІА «Новини».

Підкреслюючи важливість узгодження концептуальних комічних програм міноборони та «розвідувального співтовариства», автори доповіді попереджають про необхідність вироблення у США єдиного документа – «Стратегії національної космічної безпеки».

«Це особливо важливо у світлі загроз, що з’являються, для критично важливих космічних активів США», – підкреслюється у доповіді.

You must be logged in to post a comment.