Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Львів’яни не вірять, що матчі з футболу Євро 2012 відбудуться у Львові.

СадовийПідготовка до Євро-2012 не ведеться – думка львів’ян.

Майже половина львів ’ ян вважають, що підготовка Львова до проведення матчів Чемпіонату Європи з футболу 2012 року ведеться у неналежній мірі, ще третина жителів міста переконані – підготовка до Євро-2012 взагалі не ведеться. Принаймні такими є результати соцопитування, проведеного центром «Соціоінформ». Як повідомив сьогодні під час прес-конференції директор центру Олексій Антипович, майже 48 % львів’ян вважають відповідальним за таку підготовку мера Андрія Садового.

Крім цього серед населення Львова значно зросли побоювання львів’ян стосовно того, що Львів позбавлять права проводити матчі Євро-2012. У таку загрозу вірять майже 75 % львів ’ ян.

Причому, за словами Олексія Антиповича, зневіра львів’ян у тому, що Львів таки прийматиме Євро-2012, зростає дуже різко, адже ще у жовтні минулого року понад 36 % львів’ян вірили, що небезпеки втратити право приймати матчі футбольного чемпіонату немає.

Як повідомив Олексій Антипович, у рамках дослідження 10-20 березня 2008 року методом інтерв ’ ю було опитано 800 респондентів, які репрезентують доросле населення Львова, віком від 18 років. Помилка репрезентативності дослідження становить +/- 2,4 %, вибірка – багатоступенева, стратифікована з використанням випадкового відбору респондентів на останньому щаблі. Квотами у вибірці були вік, стать і освіта.

You must be logged in to post a comment.