Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Непередбачена зустріч Буша й Тимошенко у форматі «тет-а-тет».

ТимошенкоБуш запропонував Тимошенко залишитись віч-на-віч.

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко та Президент США Джордж Буш обговорили створення зони вільної торгівлі між двома країнами, перспективи євроатлантичної інтеграції України, боротьбу з корупцією та інвестиційне співробітництво.

Про це повідомив перший віце-прем’єр Олександр Турчинов, який разом із главою уряду брав участь у зустрічі. «Переговори про створення зони вільної торгівлі можуть відбуватися паралельно з переговорами про створення зони вільної торгівлі між Україною та Євросоюзом», – сказав Олександр Турчинов.

Перший віце-прем’єр також зауважив, що сторони обговорили питання транзиту газу в Європу й диверсифікованість поставок газу в Україну.

За його словами, Юлія Тимошенок та Джордж Буш обговорювали здебільшого питання економічного характеру, зокрема можливість участі американських компаній у приватизації українських підприємств, питання транзиту газу в європейські країни територією України, а також джерела диверсифікації постачань природного газу до України.

Як зазначив Олександр Турчинов, наприкінці зустрічі американської та української делегацій Дж.Буш запропонував Юлії Тимошенко провести непередбачену програмою візиту зустріч у форматі «тет-а-тет».

У числі американської делегації в зустрічі брали участь держсекретар США Кондоліза Райс і посол США в Україні Вільям Тейлор.

You must be logged in to post a comment.