Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Треба ініціювати процес виходу російських кораблів із Севастополя.

Чорноморський флотВ Росії задумалися над виведенням Чорноморського флоту з Криму.

У Раді Федерації серйозно занепокоєні наміром України вступити в НАТО. Сьогоднішня заява президента США Джорджа Буша про те, що США нададуть Україні підтримку при вступі в НАТО, – це «чергова спроба зламати інтеграцію України та Росії», вважає голова комітету Ради Федерації у справах СНД Вадим Густов.

«Подібні заяви президент США робив і раніше. Є політичне рішення – дотиснути Україну, щоб вбити клин у відносини між цією країною і Росією». На думку В.Густова, це прагнення США викликане насамперед тією обставиною, що «економічна інтеграція України, Росії, Білорусії та Казахстану могла дати дуже серйозний поштовх українській економіці, перетворити її на серйозного конкурента на світовому ринку», передає «УНІАН» з посиланням на «Росбізнесконсалтинг».

У разі вступу України в НАТО «в принципі ніякої інтеграції з Росією бути вже не може», переконаний Густов. «Вступ в НАТО – це перехід на іншу зброю, на інший калібр. Це руйнування найрозвиненішої частини української економіки – військово-промислового комплексу, де існують найтісніші зв’язки з економікою Росії», – сказав сенатор. Він підкреслив, що у разі вступу України до Північноатлантичного альянсу Росії доведеться піти з Севастополя у 2017 р. «Вже зараз пішли розмови, що треба ініціювати процес виходу російських кораблів із Севастополя», – зазначив Густов.

На його думку, у разі вступу України в НАТО Росії, «звичайно, доведеться активніше займатися питаннями протиракетної оборони та зміцнювати флот». Разом з тим Густов висловив надію, що питання про вступ в НАТО ще не вирішене українським керівництвом остаточно. «Надія тільки на здоровий глузд самих українців. Попереду буде дуже багато всяких політичних моментів. Народ України має прокинутися, адже Україна, втративши свій орієнтований на Росію військово-промисловий комплекс, тим самим позбудеться, за різними оцінками, від трьохсот до чотирьохсот тисяч кваліфікованих робочих місць», – сказав Густов.

You must be logged in to post a comment.