Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

1 квітня – прожитковий мінімум збільшено на цілих 17 грн.

Уряд має намір з 1 жовтня збільшити прожитковий мінімум до 498 грн. (з 1 квітня рівень прожиткового мінімуму складає 481 грн.). Про це Тимошенко повідомила у вівторок на прес-конференції у Кабінеті міністрів.

«З 1 жовтня ми також переходимо ще до одного етапу реформи щодо диференціації пенсійних виплат», – сказала Тимошенко.

Крім того, прем’єр-міністр повідомила, що з 1 жовтня 2008 року уряд планує підвищити коефіцієнт нарахування пенсій за один рік трудового стажу з нинішніх 1,20 до 1,35.

«У результаті цього люди, які мають трудовий стаж 35-37 років, отримуватимуть пенсію на рівні 50% середньої заробітної плати», – додала вона.

У свою чергу, міністр праці та соціальної політики Людмила Денисова уточнила, що у зв’язку з підвищенням розмірів пенсій з 1 квітня буде автоматично проведено їх перерахунок, передає «УНІАН».

«Програма пенсійного забезпечення розроблена. І ніяких заяв писати не потрібно. Пенсіонери з 2 квітня отримають доплату по додаткових відомостях, а з наступного місяця це підвищення буде включено в загальний об’єм пенсії», – пояснила міністр.

Як повідомлялося, з 1 квітня збільшено розмір прожиткового мінімуму для всіх основних соціальних і демографічних груп населення. Він складатиме з сьогоднішнього дня 481 грн.

Також з 1 квітня мінімальна пенсія досягне рівня прожиткового мінімуму і складе 481 грн.

Крім того, з сьогоднішнього дня розмір мінімальної заробітної плати збільшений з 515 грн. до 525 грн.

Ці показники передбачені у Законі України «Про Державний бюджет України на 2008 рік і про внесення змін до деяких законодавчих актів України».

You must be logged in to post a comment.