Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Положення коаліційної угоди не виконуються.

КоаліціяЄЦ вказав на хворобливі тенденції в коаліції.

Політична партія Єдиний центр заявляє, що позиція БЮТ щодо кадрових питань несе загрозу демократичній коаліції.

ЄЦ звинувачує демократичну коаліцію у кулуарному нав’язуванні при вирішення кадрових питань без попереднього узгодження кандидатур всіма учасниками коаліції, йдеться у заяві Єдиного центру.

У партії мають на увазі голосування за постанови щодо звільнення Едуарда Прутніка з посади голови та Олексія Костусєва з посади голови АМКУ.

“Ми вважаємо, що розгляд будь-яких кадрових питань такого рівня повинне відбуватися лише в комплексі з погодженням єдиної кандидатури від коаліції на ту чи іншу посаду. Подібні ситуації стали хворобливою тенденцією в роботі коаліції: спершу приймається рішення про відставку, а потім проводяться безплідні дискусії щодо єдиного кандидата”, – додається в заяві.

Також підкреслюється, що такі ситуації нав’язуються партнерами по коаліції – фракцією БЮТ.

В заяві наголошується, що у разі продовження такої політики існує загроза ефективності роботи демократичної коаліції.

“Ми закликаємо БЮТ до конструктивної роботи по виконанню взятих на себе зобов’язань, зокрема завершити прийняття 10 із 12 важливих для держави законопроектів, передбачених Коаліційною угодою”, – наголошується в заяві.

Як повідомлялося, 1 квітня Верховна Рада не підтримала проект постанови про звільнення Костусєва з посади голови Антимонопольного комітету України.

Також парламент не підтримав рішення про звільнення Прутніка з посади голови Державного комітету телебачення та радіомовлення.

Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк назвав порушенням законодавства України відмову парламенту підтримати ці питання.

За матерiалами УНІАН

You must be logged in to post a comment.