Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Рішенням НАТО Росія задоволена.

РосіяРосія задоволена рішенням НАТО щодо України.

Глава міжнародного комітету Держдуми Росії Костянтин Косачов виразив задоволення у зв’язку із рішенням НАТО поки не надавати План дій з членства в НАТО Україні та Грузії, повідомляє Газета.ru.

“Те, що сьогодні не прийняли це рішення, свідчить про те, що в НАТО зберігаються здорові сили, які в змозі дати тверезі оцінки важливості контактів між альянсом і Росією”, сказав Косачов.

Російський парламентарій підкреслив, що “той факт, що Німеччина, Франція і ряд інших європейських держав, на відміну від США, виступили проти поспішності в наданні ПДЧ Україні та Грузії, свідчить про їхню відповідальність і готовність підтвердити важливість збереження нормальних контактів із Росією”.

Нагадаємо, на саміті НАТО в Бухаресті ухвалено рішення перенести на грудень розгляд заявок України та Грузії на приєднання до Плану дій з членства в НАТО.

У той же час генеральний секретар альянсу Яаап де Хооп Схеффер на прес-конференції після переговорів у рамках саміту НАТО в Бухаресті заявив, що Україна та Грузія в перспективі стануть членами НАТО.

За матеріалами Газета.Ru

You must be logged in to post a comment.