Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Недостовірну інформацію про діяльності Уряду розміщувати заборонено.

2 квітня Господарський суд Києва заборонив недобросовісну рекламу на бігбордах, яка містить перекручені та недостовірні дані щодо діяльності Уряду. Про це заявив представник Кабінету Міністрів України в суді, член БЮТ Володимир Пилипенко, – повідомляє прес-служба БУТу.

Відповідне рішення суд прийняв за клопотанням Уряду, який звернувся до суду з вимогою про припинення порушень законодавства про рекламу.

За словами Пилипенка, у своєму рішенні суд відзначив, що на окремих носіях зовнішньої реклами розміщується неточна і недостовірна інформація, що дискредитує діяльність Уряду, наносить шкоду державі та суспільству.

Відомості, що містяться в такій рекламі, зокрема щодо причетності Уряду до підвищення цін, здійснення призову, інших аспектів діяльності Уряду визнанні судом такими, що не відповідають дійсності.

«Рішенням суду встановлено заборону подальшого розміщення та використання на будь-яких зовнішніх носіях такої недостовірної інформації. Контроль за виконанням цього рішення покладено на правоохоронні органи, а саме на департамент державної виконавчої служби», – повідомив Володимир Пилепенко.

«Це рішення суду стосується усіх, хто вирішив підзаробити на дискредитації держави та розмістив перекручену інформацію, яка не має нічого спільного з реальними діями Уряду», – наголосив він.

You must be logged in to post a comment.