Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Черновецький йде в мери.

ЧерновецькийЧерновецький подав заяву на участь у виборах мера Києва.

Київський міський голова Леонід Черновецький подав заяву в Київську міську територіальну виборчу комісію про намір балотуватися на посаду мера столиці.

Про це повідомив сам Леонід Черновецький під час брифінгу відразу після подання заявки у тервиборчком. Він заявив, що вважає призначені в Києві дострокові вибори «розправою над гордим мером». А причиною такої «розправи» Черновецький називає те, що він займався проблемами киян, а не можновладців.

Леонід Черновецький також заявив, що без потужного блоку, який він збирається провести в Київраду, він не хоче керувати Київрадою, оскільки не зможе реалізувати всі заплановані програмою ідеї. При цьому він запевнив, що саме його команда переможе на дострокових виборах 25 травня . Леонід Черновецький також повідомив, що він самовисувається на цих виборах, як і на минулих. «Я йду від киян. Разом з блоком. Як і минулого разу», – сказав Леонід Черновецький.

Нагадаємо, позачергові вибори міського голови Києва і Київського міської ради відбудуться 25 травня.

Як повідомлялося, 18 березня Верховна Рада України прийняла постанову про призначення дострокових виборів Київського міського голови та депутатів міської ради столиці. За відповідне рішення проголосувало 246 депутатів зі 441 присутнього: ПР – 0, БЮТ – 155, НУ-НС – 59, КПУ – 26, Блок Литвина – 6.

За матерiалами УНІАН

You must be logged in to post a comment.