Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Яценюк не бачить підстав для проведення ще одних позачергових виборів у ВР.

Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк запевняє, що, як спікер, зробить усе для того, щоб парламент не став майданчиком для проведення президентської кампанії. Про це Яценюк заявив у п’ятницю під час зустрічі з представниками регіональних ЗМІ.

За його словами, в українському парламенті дійсно є проблеми. «У цьому парламенті мені як спікерові непросто керувати і непросто ухвалювати рішення», – сказав Яценюк. Голова ВР відзначив, що на сьогодні у ВР більшість рішень дійсно приймаються ситуативним голосуванням. При цьому, відзначив він, доля парламенту залежить від ряду політичних подій, які можуть відбуватися в українському суспільстві. Яценюк відзначив, що рано чи пізно ВР може стати «агітаційним майданчиком для наступних президентських виборів». «Не хотілося б, щоб парламентська трибуна була саме сценою президентських виборів. І я, як голова Верховної Ради, зроблю максимально все для того, щоб ці речі звучали в інших місцях, а не в українському парламенті», – сказав Яценюк, передає «УНІАН».

Голова ВР також відзначив, що, не дивлячись на всі складнощі, не бачить підстав, доцільності і можливості для проведення ще одних позачергових виборів у ВР. «Вони навряд чи змінять політичну конструкцію», – сказав він. За словами спікера, всі учасники політичного процесу в Україні повинні вчитися домовлятися, хоч би за ключовими національними пріоритетами. «Нездатність домовитися провокує цих учасників процесу на те, щоб закликати до розпуску парламенту», – додав Яценюк.

You must be logged in to post a comment.