Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Завершуючий етап багаторічної співпраці Путіна і Буша як глав держав.

Президент РФ Володимир Путін і вибраний президент Дмитро Медведєв зустрінуться в Сочі з главою американської держави Джорджем Бушем, який приїде до Росії з дводенним візитом у суботу, – повідомив журналістів помічник президента Сергій Приходько.

У Кремлі називають цю зустріч історичною, оскільки вона стане завершуючим етапом багаторічної співпраці Путіна і Буша як глав держав.

Джордж Буш і президенти Росії, діючий і вибраний, Володимир Путін і Дмитро Медведєв спробують знайти компроміс у суперечках про протиракетну оборону, Договорі про звичайні збройні сили в Європі і про контроль над ядерною зброєю після закінчення терміну дій договору СНВ-1, – повідомляє «Newsru.com».

«Путін прийматиме президента США в своїй резиденції, на «домашній» території – у відповідь на гостинність, надану російському президенту під час зустрічі в сімейному маєтку сім’ї Буш поблизу Кеннебанкпорта на початку липня 2007 року», – сказав Приходько.

Як очікується, Буш приїде в Сочі в суботу в другій половині дня. Цього дня президент США пообідає з російським президентом. У неділю запланована зустріч Буша з Путіном і Медведєвим, з яким обговорюватимуться зустрічі глав держав на перспективу.

You must be logged in to post a comment.