Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Затримання осіб за звинуваченнями в користуванні та розповсюдженні дитячої порнографії.

В Іспанії затримано 41 користувача і розповсюджувача дитячої порнографії через інтернет, мовиться в опублікованій в неділю заяві Національної поліції Іспанії (НПІ).

“Затримання осіб за звинуваченнями в користуванні та розповсюдженні дитячої порнографії одночасно проведено в 11 регіонах Іспанії силами більше ста співробітників НПІ”, – наголошується в заяві, передає РИА “Новости”.

“В ході операції, яка була розроблена Бригадою технологічних розслідувань НПІ, було вилучено 46 жорстких комп’ютерних дисків, 10 портативних комп’ютерів і 200 DVD, що містять дитячу порнографію”, – мовиться в заяві.

Як повідомляє поліція, затримані обмінювалися матеріалами через інтернет використовуючи технологію децентралізованої мережі “рeer-to-рeer” (Р2р), що і допомогло поліції визначити осіб, які цікавляться дитячою порнографією. Вона інформує, що “шестеро з затриманих обвинувачуються також в тому, що намагалися встановити за допомогою Інтернету знайомство з неповнолітніми для вступу з ними у статевий зв’язок”, повідомляє поліція.

“Серед затриманих любителів дитячої порнографії – люди різних професій, зокрема інженер, архітектор, виконроб з будівництва, підприємець, державний чиновник і так далі”, – відзначає НПІ. Іспанське законодавство передбачає для виробників дитячої порнографії тюремний термін, а для її користувачів і розповсюджувачів – великі грошові штрафи.

You must be logged in to post a comment.