Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Для Путіна Україна не держава.

ПутінПутін задумав розкол України?

Президент Росії Володимир Путін на закритій зустрічі Ради Росія – НАТО у Бухаресті 4 квітня дав зрозуміти, що у разі вступу до НАТО Україна може припинити існування як єдина держава.

За даними «Ъ», Володимир Путін повідомив на зустрічі, що Москва сприймає наближення НАТО до російських кордонів як реальну загрозу інтересам держави, і пообіцяв адекватні заходи. Так, президент Росії натякнув, що якщо НАТО надасть план дій щодо членства (ПДЧ) у НАТО Грузії, то Росія визнає Абхазію і Південну Осетію, спираючись на косовський прецедент, і тим самим створить буферну зону між силами НАТО і своїми межами, повідомляє «УНІАН» з посиланням на «Комерсант».

«Утім, про Грузію російський президент говорив абсолютно спокійно і як би мимохідь, – розповідає джерело «Ъ» у делегації однієї з країн НАТО.— Коли ж мова зайшла про Україну, Путін розлютився. Звертаючись до Буша, він сказав: «Ти ж розумієш, Джордж, що Україна — це навіть не держава! Що таке Україна? Частина її територій — це Східна Європа, а частина, і значна, подарована нами!» І тут він дуже прозоро натякнув, що якщо Україну все ж таки приймуть у НАТО, ця держава просто припинить існування. Тобто фактично він погрозив, що Росія може почати відторгнення Криму і Східної України».

Нагадаємо, питання про приєднання України і Грузії до Плану дій щодо членства в НАТО перенесено на грудень.

You must be logged in to post a comment.