Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Вибух на шахті в Донецькій області.

Вибух на шахтіВибух на шахті “Красноармійська-Західна №1″: 16 гірників отримали опіки.

На шахті “Красноармійська-Західна №1″ (Донецька обл.) сьогодні о 12:20 стався вибух. В результаті аварії опіки отримали 16 гірників, з яких двоє перебувають у важкому стані.

Як повідомили в територіальному управлінні Держгірпромнагляду по Донецькій області, імовірно, вибухнув метан. На аварійній ділянці перебували 52 людини, які були підняті на поверхню.

В даний час на шахті знаходиться 26 відділень рятувальників.

Теруправління Держгірпромнагляду повністю припинило ведення гірських робіт на шахті. Для розслідування причин аварії створена спеціальна комісія, яку очолив начальник Донецького гірського округу теруправління Держгірпромнагляду Юрій Скрипник.

Необхідно відзначити, що це вже третє за цей місяць ЧП на українських шахтах. Так, 2 квітня в Луганській обл. на шахті “ім. Д.Ф.Мельникова” під час проведення робіт з демонтажу породо-вантажної машини обрушилась порода, внаслідок чого загинув один гірник і один був госпіталізований у тяжкому стані. Того ж дня спалахнула пожежа на шахті “Степова” ГП “Лівіввугілля”. Під час аварії в шахті знаходилися 92 гірники, в т.ч. 11 – на аварійній ділянці, всі вони евакуйовані. У результаті пожежі ніхто з шахтарів не постраждав. Пожежа на шахті не згашена до цих пір – роботи з її ліквідації тривають.

Наймасштабнішою стала аварія на шахті ім. Засядька в Донецьку, де в результаті трьох вибухів у листопаді-грудні 2007 р. загинули більше ста людей.

You must be logged in to post a comment.