Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Підприємці Львова звинувачують міську владу в перешкоді бізнесу.

СадовийДві третини підприємців не довіряють Садовому.

Майже дві третини підприємців Львова не довіряють міському голові Андрієві Садовому, і лише 12 % підприємців готові підтримати чинного мера на виборах, якби вони відбулися завтра. Такими є результати опитування, проведеного центром «Соціоінформ» у березні-квітні цього року. В той же час, як повідомив сьогодні під час прес-конференції директор центру Олексій Антипович, 30 % підприємців готові підтримати на виборах міського голови екс-мера Львова Василя Куйбіду.

Олексій Антипович також зазначив, що існує діаметральна протилежність у питанні підтримки чинного мера Андрія Садового серед простих мешканців міста та підприємців.

Політолог Ігор Танчин переконаний – така розбіжність у поглядах простих мешканців та бізнесменів спричинена тим, що львів ’ яни оцінюють не реальні результати роботи міського голови, а піар-кампанію його прес-служби. Натомість підприємці, за словами політолога, оцінюють виконану роботу чинною міською владою на чолі із Садовим. «Садовий почав втілювати правило про те, що підготовка до нових виборів починають першого ж дня після виборів, і це дає свій результат», – зазначив Ігор Танчин.

В той же час самі підприємці звинувачують міську владу на чолі із Андрієм Садовим у тому, що вона замість того, аби сприяти місцевому бізнесу, чинить йому різноманітні перешкоди. «Ситуація у Львові із бізнесом – одна із найгірших в Україні», – переконаний президент Асоціації роботодавців Львівщини Зеновій Бермес.

Український центр вивчення громадської думки «Соціоінформ» протягом 26 березня – 4 квітня провів опитування бізнес-аудиторії Львова, під час якого методом особистого формалізованого інтерв’ю було опитано 100 респондентів. Похибка складає 3 %.

You must be logged in to post a comment.