Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Новий ціновий бум на нафтовій біржі.

Нафтова біржаЦіни на нафту побили черговий рекорд.

Учора, 9 квітня, у ході торгів на Нью-йоркській товарній біржі був поставлений черговий ціновий рекорд із початку торгів в 1983 році – $112,21 за барель нафти.

Ціна на нафту марки Lіght Sweet Crude Oіl на нью-йоркській біржі піднімалася вище позначки 112 доларів за барель у зв’язку з оприлюдненням урядової доповіді США, у якій констатується різке падіння запасів палива напередодні початку літнього сезону.

Ціни на нафту виросли на 2 відсотки на фоні інформації про те, що запаси нафти в США скоротилися на 3,2 мільйони барелів минулого тижня через зниження імпорту, тоді як аналітики очікували їхнього збільшення. Запаси бензину й дистилятів також знизилися минулого тижня .

“Ця інформація підігріла занепокоєння про дефіцитні умови на ринку й призвела до росту цін”, заявив Девід Мур, аналітик Commonwealth Bank of Australіa.

Крім того, підтримку цінам зробило загальне ралі котирувань сировини, спровоковане ослабленням долара, що знизився до євро й єни на фоні очікувань того, що Федеральна резервна система США може скоротити ключову процентну ставку на 50 базисних пунктів з поточних 2,25 відсотки річних у квітні, щоб запобігти серйозній рецесії.

За підсумками торгів вартість травневих ф’ючерсів на американську легку нафту марки Lіght Sweet Crude Oіl підвищилася на 2,37% – до 110,87 долара за барель, а ціна травневих російських нафтових ф’ючерсів REBCO (Russіan Export Blend Crude Oіl) піднялася на 1,89% і становила 103,65 долара за барель.

Ціна травневих ф’ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent Crude Oіl на лондонській біржі ІС (ІnterContіnental Exchange Futures) за підсумками торгів стала вище на 2,13% – до 108,47 долара за барель.

Сьогодні на торгах в Азії ціни на нафту трималися біля $111 за барель – недалеко від рекордного максимуму. Травневі ф’ючерси на американську легку нафту знизилися на 6 центів до $110,81 за барель.

За матеріалами РІА Новости

You must be logged in to post a comment.