Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Поліція Німеччини, “ймовірно”, виявила тіло російської письменниці Ганни Михальчук.

Анна МихальчукРосійська письменниця Анна Михальчук виявлена мертвою.

Як повідомили в п’ятницю представники правоохоронних органів Німеччини, поліція країни, “ймовірно”, виявила тіло російської письменниці Анни Михальчук, що зникла в Берліні в кінці березня.

“Поки немає ніяких слідів, які б указували на те, що пані Михальчук стала жертвою злочину”, заявив представник місцевої поліції. За попередніми даними, Михальчук могла вчинити самогубство.

Як стало відомо сьогодні, тіло 52-річної жінки було виявлене 9 квітня в річці поблизу моста Мюлендамм у центральному окрузі німецької столиці Берлін-Мітте.

Російська письменниця, поет і художник Анна Михальчук, відома також під літературним псевдонімом Анна Альчук, зникла в Берліні 21 березня.

За даними поліції, вона пішла з будинку за покупками, узявши з собою тільки ключі, гроші й окуляри. Оскільки в католицьку Страсну п’ятницю всі німецькі магазини були закриті, жінка, як пізніше уточнив її чоловік, нібито поїхала в один з “російських магазинів”, який працював і цього дня. З тих пір від неї не було ніякої звістки.

Анна Михальчук народилася в 1955 році. Закінчила історичний факультет МДУ. Відома як літературний і художній критик (співвидавець журналу “Парадигма”), займалася візуальною поезією і перфомансом.

У 2003 році її звинуватили в розпалюванні релігійної ворожнечі за організацію гучної виставки Обережно, релігія!, проте в 2005 році суд не знайшов у діях Михальчук складу злочину.

У листопаді 2007 року Анна Михальчук зі своїм чоловіком професором філософії Михайлом Рикліним переїхала до Німеччини.

За матерiалами РІА Новости

You must be logged in to post a comment.