Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

БЮТ готовий зняти Турчинова з виборів.

ТурчиновБЮТ готовий зняти кандидатуру Турчинова з виборів мера Києва.

БЮТ може зняти кандидатуру першого віце-прем’єра Олександра Турчинова із виборів мера Києва у разі досягнення домовленостей із більш популярним серед киян кандидатом від демсил.

Про це заявив народний депутата України, член фракції Блоку Юлії Тимошенко Павло Мовчан. За його словами, для «розкрутки» кандидата у мери Олександра Турчинова відведено дуже мало часу, тому БЮТ муситиме йти на компроміс із іншими «демсилами».

«Мені здається, що тут треба багато докласти сили, або шукати порозуміння з одним з тих, хто має сьогодні вищі рейтинги. Бо маленький період для старту не дає можливості розкрутити претендента на цю посаду Олександра Турчинова. Безперечно, будуть домовленості» – зазначив представник БЮТу.

Павло Мовчан також повідомив, що будуть існувати різні варіанти, аби не допустити програшу «національно-демократичних» сил у столиці України.

Нагадаємо, 10 квітня Блок Юлії Тимошенко висунув кандидатом на посаду мера Києва Олександра Турчинова. Позачергові вибори міського голови столиці України відбудуться 25 травня.

You must be logged in to post a comment.