Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Досягнення останніх 10 років можуть бути повністю знищені.

Міжнародний валютний фонд і Світовий банк заявляють, що зростання цін на продовольство може призвести до масових безпорядків і голоду в бідних країнах.

На спільному засіданні керівництва СБ і МВФ президент Світового банку Роберт Зеллік закликав країни, які беруть участь в обох організаціях, виділити Продовольчій програмі ООН до 1 травня 500 млн. доларів США для надання термінової допомоги кільком бідним регіонам світу.

За даними Світового банку, ціни на рис у світі за останні місяці виросли на 75%, а ціни на пшеницю минулого року – на 120%, передає «УНІАН».

У поширеному комюніке МВФ повідомлялося, що нестабільність на світовому фінансовому ринку з осені минулого року зросла, тому кредитно-грошова політика країн G7 повинна бути спрямована на досягнення середньострокової цінової стабільності. Глава МВФ Домінік Стросс-Канн на прес-конференції, яка відбулася напередодні, заявив про те, що насамперед зростання цін на продукти може позначитися на країнах, що розвиваються, а це може призвести до жахливих наслідків. За словами глави МВФ, необхідно вжити своєчасних заходів, щоб стримати інфляцію. Якщо ціни на продукти і надалі будуть рости, сотні тисяч людей будуть приречені на голод, що зрештою призведе до порушення економічної системи, яка склалася, і можуть бути повністю знищені всі досягнення останніх 10 років.

You must be logged in to post a comment.