Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Уряд України нарешті прислухався до українського парламенту.

ЯценюкЯценюк радий, що Тимошенко нарешті прислухалася до Ради.

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко пообіцяла подати до парламенту зміни до держбюджету до 28 квітня. Про це, як передає кореспондент ForUm’у, в ході погоджувальної ради у понеділок заявив спікер Верховної Ради Арсеній Яценюк.

«Уряд України нарешті прислухався до українського парламенту. До мене надійшов лист, підписаний прем’єр-міністром України, що проект закону про внесення змін до закону України про держбюджет надійде впродовж місяця. Лист датовано 28 березня, до 28 квітня такий проект закону буде внесено в український парламент», – зокрема, сказав спікер.

Яценюк також сподівається, що програму соціально-економічного розвитку України «не як політичний, а як інституційний документ» також буде подано до ВР.

Кажучи про майбутній пленарний тиждень, він запропонував зосередити увагу на соціальних законопроектах.

За словами спікера, парламентарії повинні розглянути кілька законопроектів, які завершують земельну реформу, а також низку соціальних законопроектів, зокрема, про прожитковий мінімум і погодинну оплату праці.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що зміни до Держбюджету-2008 будуть прийняті лише після ухвалення Верховною Радою програми дій уряду.

«Як тільки буде прийнята програма дій уряду, я миттєво внесу зміни до бюджету у Верховну Раду», – запевнила Тимошенко.

«Після програми дій уряду ми мінятимемо бюджет і втілюватимемо реформи в життя», – зазначила прем’єр.

Тимошенко зауважила, що програма дій уряду два місяці знаходиться у парламенті, «і парламент за два місяці навіть до порядку денного її не поставив».

You must be logged in to post a comment.