Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

корумповані політики «роблять ручних прокурорів».

Корупція у Верховній Раді після парламентської кризи в 2007 році ще більше посилилася. Про це заявив Президент України Віктор Ющенко на нараді по боротьбі з корупцією у вівторок, – передає кореспондент ForUm’a.

За його словами, на сьогоднішній момент корупція є, як у парламенті, так і в політичних процесах поза стінами Верховної Ради. «Тільки ледачий зараз не розповідає анекдоти, які базуються на правді, про те, скільки коштує місце в місцевій раді або в парламенті, як політичні сили торгуються списками в київську мерію», – відзначив він.

Глава держави відмітив, що, хоча правоохоронним органам відомий подібний розклад, суспільство не знає «своїх політичних корупціонерів». «Де ваша позиція? Де ваші дії? Чому суспільство не знає своїх політичних корупціонерів? Від цього страждатимете тільки ви і ваші діти, тому що політик, який пройшов у список за корупційною схемою, він, як до парасольки, схилятиме вас до корупції» – відзначив Ющенко.

Президент вважає, що корумповані політики «роблять ручних прокурорів, ручних глав ВСУ, ручні інстанції, які обслуговують його інтереси». «Наявність в країні чотирьох з половиною сотень людей з імунітетом на третину перекреслює чию-небудь боротьбу з корупцією. Якщо сьогодні ми матимемо 450 чоловік, які не відповідають перед законом, через рік половина присутніх буде в їх схемі», – сказав він.

Ющенко закликав офіцерів «не дивитися на маски-шоу в українській політиці», а розробляти ефективний план боротьби з парламентською корупцією, зокрема, і корупцією взагалі, «щоб перед смертним одром було що сказати своїм дітям»

You must be logged in to post a comment.