Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Уряд не повинен торгувати землею.

Ющенко просить ТимошенкоЮщенко просить Тимошенко прислухатися до його думки.

Президент України Віктор Ющенко закликає уряд врахувати його позицію щодо земельних аукціонів.

Президент зазначив, що він – противник того, щоб питаннями розподілу землі займалася центральна влада.

“Я б не хотів, щоб київська влада – в найширшому розумінні – акумулювала в собі ті механізми, які в попередні роки показали всю гнилість корупційної моделі: чи стосувалося це землі, чи то стосувалося майна”, – сказав Ющенко. За його словами, в європейських країнах, зокрема і в Польщі, подібні питання вирішуються на рівні общин. “А у нас всі намагаються робити навпаки”, – зазначив Президент.

Він підкреслив, що уряд повинен не торгувати землею, а розробити прозорий механізм, за яким на місцях вирішуватимуться питання її виділення.

На питання чи зупинить Президент дію нової ухвали уряду щодо земельних аукціонів, Ющенко сказав: “Це вже питання формальне”.

Як повідомлялося, 7 квітня Президент України Віктор Ющенко своїм Указом припинив дію положення ухвали Кабінету Міністрів від 22 лютого 2008 року №90 “Деякі питання проведення земельних аукціонів”.

10 квітня Кабінет Міністрів рейтинговим голосуванням затвердив порядок проведення в 2008 році земельних аукціонів з урахуванням рекомендацій Президента України.

Голосування за новий варіант ухвали про порядок проведення земельних аукціонів відбудеться в середу, 16 квітня.

За матеріалами УНИАН

You must be logged in to post a comment.