Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Внутрішні протиріччя в Іраку.

Сполучені Штати Америки80% арабів негативно відносяться до США.

За результатами недавно проведеного опитування, вісім з десяти арабів негативно ставляться до Сполучених Штатів Америки.

Крім того, Штати залишаються непопулярними в населення арабських країн і уряду тих держав, які користуються підтримкою з їх сторони.

За результатами досліджень, що провели університет штату Меріленд і американська соціологічна служба Zogby Іnternatіonal: лише 6% арабів вважають, що переведення додаткових американських військ в Ірак дає позитивні результати. При цьому більшість арабів переконана в тому, що якщо США виведуть свої війська з Іраку, то громадяни цієї країни зможуть перебороти внутрішні протиріччя.

Це не відповідає результатам березневого опитування, що провели в Іраку корпорації Ей-Бі-Сі й Бі-Бі-Сі. Це дослідження засвідчило 20-відсотковий ріст числа іракців, що вважають збільшення американських військ у цій країні позитивним розвитком подій і вважають ситуацію в сфері безпеки скоріше хорошою.

Нагадаємо, за даними опитування, проведеного компанією Harrіs Іnteractіve, 14% респондентів у Великобританії й Німеччині заявили про те, що США можуть становити для їх країн військову загрозу. Такої ж думки дотримуються 13% іспанців, 11% французів і 10% італійців.

У той же час у переліку ворогів Сполучених Штатів виявилися Іран (думка 25% опитаних), Ірак (21%), Китай (14%) і Північна Корея (9%). Такі результати показало опитування служби Gallup.

За матеріалами BBCrussian.com

You must be logged in to post a comment.