Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

БЮТ у повному складі залишив сесійну залу.

Сесійна залаБЮТ висунув ультиматум Ющенку.

Блок Юлії Тимошенко виголосив із трибуни ВР заяву до Президента України Віктора Ющенка, у якій вимагає визначитися, чи довіряє він урядові Юлії Тимошенко і у разі негативної відповіді відправити його у відставку. Після цього БЮТ залишив сесійну залу.

Заяву Блоку Юлії Тимошенко виголосив народний депутат Микола Томенко. “Наша фракція протягом останніх місяців мужньо мовчить, коли чує закиди на діяльність уряду збоку Секретаріату Президента і збоку РНБО. Але після того, як в останній місяць Президент за межами України паплюжить український уряд, ми вважаємо, що це зневага не до БЮТ і не до Тимошенко, це зневага до України”, – заявив він.

У заяві фракція БЮТ висунула Ющенкові вимогу визначитися щодо того, чи довіряє він урядові Юлії Тимошенко.

“Ми хотіли би звернутися до Президента і сказати Віктору Андрійовичу: якщо сьогодні він вважає своїм урядом Секретаріат Президента або РНБО, куди кожен день переходять міністри з опозиційного уряду Януковича, то він повинен мужньо і відверто сказати українському народу про те, що він не довіряє цьому уряду”, – додав Томенко.

“Хай відправляє у відставку уряд Тимошенко і працює з новим опозиційним урядом Януковича”, – заявив він.

Як повідомлялося, 10 квітня, глава Секретаріату Президента України Віктор Балога звинуватив команду Юлії Тимошенко і саму прем’єрку у розвалі коаліції, змові із Партією регіонів з метою прибрати всю владу до своїх рук, у розробленні політичних та бізнесових схем, які мають забезпечити монопольне становище БЮТ та у курсі на відкритий конфлікт із Президентом Віктором Ю.

У свою чергу Юлія Тимошенко відкинула усі звинувачення глави Президентського Секретаріату та заявила, що не допустить, «щоб окремі функціонери і випадкові люди руйнували єдність коаліції», відповідаючи Балозі.

Згодом у інтерв’ю польським журналістам Президент України Віктор Ющенко звинуватив уряд Юлії Тимошенко у сприянні корупції. Того ж дня заступник глави Секретаріату Президента Ігор Пукшин звинуватив кабмін та фракцію БЮТ у створенні корупційних схем.

За матеріалами Української правди

You must be logged in to post a comment.