Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Старт великого медіа-фестивалю.

Столиця медіа-мистецтваЛьвів хочуть зробити столицею медіа-мистецтва.

Концерт сучасної електронної музики Катерини Заволоки та Дмитра Котри з візуальним супроводом Віктора Довгалюка відбудеться 3 травня у Львові на площі Ринок.

Як розповіли сьогодні, 15 квітня, під час прес-конференції організатори заходу, таким чином у нашому місті стартує проект “MediaDepo”, який наступного року повинен перерости у великий медіа-фестиваль.

“У Львові, а згодом у Берліні, ми спілкувались з Віктором Довгалюком, який займається медіа-мистецтвом у Європі, і в результаті виникла ідея провести щось подібне у Львові. Хочемо, щоб у 2009 році Львів став столицею медіа-мистецтва. Воно зараз дуже модне у Європі, а осередками є Берлін та австрійське місто Лінц. Сподіваємося, третім стане Львів”, – зазначив начальник управління культури Львівської міської ради Андрій Сидор.

Концерт розпочнеться о 20.00 на площі Ринок. Львів’яни зможуть почути експериментальну електронну музику від Дмитра Котри, поєднання автентичних пісень Гуцульщини і Полісся з електронною музикою у виконанні Катерини Заволоки. Супроводжуватиме усе це візуальний ряд від Віктора Довгалюка.

Після закінчення концерту, о 22.00 у межах проекту “MediaDepo” відбудеться другий фестиваль “Місто. Небо. Кіно”, під час якого транслюватимуться короткометражні стрічки з Великобританії, Франції, Бельгії, Німеччини, Польщі, Швеції та України.

Окрім того, як повідомив начальник відділу маркетингу та культурних індустрій ЛМР Богдан Шумилович, 2 травня відбудеться семінар на тему “MediaDepo” та інтерактивне місто”. За його словами, на ньому, зокрема, обговорюватимуть сучасні медійні мистецтва у світі та можливості для спільних проектів електронного мистецтва у Львові.

You must be logged in to post a comment.