Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Американці звертаються до влади за продовольством.

Американцям не вистачає продовольства.Американцям не вистачає продовольства.

У 2008 році рекордна кількість громадян США звернулося до влади країни за продовольчою допомогою.

У рамках програми Food Stamps на особливі дебітні картки малозабезпечених щомісячно перераховується певна сума грошей, які можливо витратити тільки на придбання їжі або товарів першої необхідності.

Цього року середньостатистичний малозабезпечений американець щомісячно отримає продовольчу допомогу у розмірі $101,56. Так, наприклад, самотня людина або сім’я без дітей може розраховувати на $10 на місяць.

Сім’я із чотирьох чоловік, що заробляють менше $26 856 за рік, може щомісячно отримувати додаткові $542. За оцінками Міністерства сільського господарства США, нині продовольчу допомогою отримують не більше 65% американців, які реально потребують подібної підтримки.

У 2009 фінансовому році на цю програму буде витрачено близько $36 млрд., у 2008 році витрати були помітні менше – $33,4 млрд. Це викликано тим, що за даними Бюджетного Офісу Конгресу США, на 8% зросло число жителів США, що претендують на подібну допомогу.

У різних штатах США ситуація різна: так, наприклад, у Західній Вірджинії продовольчу допомогу нині отримує кожен шостий житель, у штатах Мен і Мічіган – кожен восьмий. За даними Міністерства Сільського Господарства США, щорічно 36 млн. американців (серед них 12 млн. дітей) періодично наштовхуються на проблему голоду.

Раніше Організація Об’єднаних Націй попередила про загрозу світовій безпеці у разі зростання цін на продовольство.

You must be logged in to post a comment.