Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Кличко просить суд покарати Черновецького.

КличкоКличко подав до суду на Черновецького.

Віталій Кличко подав до Окружного адміністративного суду Києва позов на київського мера Леоніда Черновецького. Він просить суд покарати Черновецького за використання ним службового становища на виконання завдань передвиборної кампанії.

Про це повідомляє прес-служба Блоку Віталія Кличка. Фактом, який змусив його звернутися до суду, слугувало проведення 15 квітня 2008 року брифінгу Черновецького у приміщенні КМДА.

На думку Кличка, дії Черновецького є протиправними і порушують законодавство про вибори. Зокрема, Черновецький, зловживаючи службовим становищем, використав приміщення Київради, прес-службу КМДА, «Офіційний веб-портал Київської влади», ДКП ТРК Київ та залучив підлеглих. На брифінгу Черновецький та посадовці КМДА спонукали виборців підтримати його як кандидата у мери. Фактично було проведено публічний захід передвиборної агітації, оплачений не з коштів виборчого фонду, а за рахунок КМДА.

Ці дії порушують Закон «Про вибори депутатів до Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських селищних, міських голів». Віталій Кличко вимагає визнати протиправними дії кандидата на посаду мера міста Черновецького.

«Щодня команда Черновецького відверто порушує закон, використовує адміністративний, фінансовий та організаційний ресурс столичної громади. Ми зупинимо це свавілля і в суді змусимо мера відповісти за протиправні дії», – наголосив Віталій Кличко.

You must be logged in to post a comment.