Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Медведько повідомив, де знаходиться Цушко.

ЦушкоГенпрокуратура знає, де Цушко.

Останнім місцем перебування екс-міністра внутрішніх справ України Василя Цушка була Москва. Про це сьогодні на прес-конференції в Донецьку сказав Генеральний прокурор України Олександр Медведько, повідомляє УНІАН.

Як стверджує Медведько, в далекому зарубіжжі Цушко проходив курс лікування раніше, а потім переїхав до Москви, де також проходив курс лікування. Зараз він перебуває в Росії, запевняє Генеральний прокурор. Він також підтвердив той факт, що в Москву до Цушка приїжджав керівник одного зі слідчих підрозділів Генеральної прокуратури України.

Але коментувати це Медведько відмовився: “Я слідчого після Москви не бачив. Ось коли я з ним зустрінуся, почую його інформацію, подивлюся документи, які він привезе, після цього тільки я можу коментувати інформацію стосовно Цушка”, – додав генеральний прокурор.

Як ми вже повідомляли, 16 квітня на брифінгу заступник генерального прокурора Ренат Кузмін заявив, Цушку висунуто звинувачення у справі про захоплення будинку Генпрокуратури 24 травня минулого року. Кузьмін підкреслив, що звинувачення Цушку було висунуто на території Росії.

Однак, Соціалістична партія України того ж дня заявила, що Цушко перебуває на лікуванні в Німеччині, а не в Росії, як заявляв заступник генерального прокурора.

Нагадаємо, що у зв’язку із захопленням 24 травня 2007 року будинку Генеральної прокуратури було порушено декілька кримінальних справ, зокрема за фактами перевищення влади і службових повноважень міністром внутрішніх справ Цушком і співробітниками МВС, а також перешкоджання співробітникам оперативно-слідчої групи СБУ у виконанні службових обов’язків.

26 вересня 2007 року, Цушко заявив, що був отруєний теофіліном. Він висловив припущення, що його отруїли 27 травня організатори захоплення Генеральної прокуратури. 30 вересня 2007 року Цушко прийняв рішення про відставку з посади міністра через погіршення стану здоров’я. 4 квітня 2008 року лідер Соцпартії Олександр Мороз заявляв, що Цушко перебуває в Німеччині, де лікується від наслідків отруєння.

You must be logged in to post a comment.