Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Президент України взяв участь у впорядкуванні дендрологічного парку Александрія в Білій Церкві.

ЮщенкоУкраїну охопила толока.

У рамках проекту Весняна толока в суботу, 19 квітня, пройшла серія суботників у багатьох містах України.

Так, Президент України Віктор Ющенко взяв участь у впорядкуванні дендрологічного парку Александрія в Білій Церкві Київської області.

Разом із сином Тарасом він посадив Модрину європейську. Після цього Президент оглянув парк, пофотографував сина.

Керівники івано-франківської облдержадміністрації сьогодні привели до ладу Меморіальний цвинтар радянських солдатів.

Голова івано-франківської облдержадміністрації Микола Палійчук і його заступники разом із підлеглими очищали чавунні плити з написами прізвищ загиблих радянських воїнів, які звільняли Івано-Франківськ від фашистських загарбників. Вони очистили плити від іржі, пофарбували їх, упорядкували територію цвинтаря. Також чиновники висадили квіти.

Їм допомагали керівники ветеранських організацій. Після впорядкування на флагштоках меморіалу були встановлені нові державні прапори.

У Києві сьогодні також із 14:00 проходить загальноміська толока, в якій обіцяв брати участь столичний мер Леонід Черновецький, а також його заступники, працівники апарату КМДА разом з усіма бажаючими киянами. У рамках акції планується прибирання столиці, облаштування парків і скверів, упорядкування території.

На толоку вийшов і уряд під керівництвом першого віце-прем’єр-міністра Олександра Турчинова. В акції, яка відбулася по вул. Порика, 7-9, повинна була взяти участь і прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, проте, вона не з’явилася з тієї причини, що проводить важливу нараду з питань проведення протиінфляційних заходів.
За матерiалами УНІАН

You must be logged in to post a comment.