Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

До вересня планується модернізація системи голосування “Рада”.

Система голосуванняЯценюк модернізує систему голосування “Рада”.

Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк створив робочу групу з питань модернізації програмно-технічного комплексу системи голосування “Рада-3″.

Яценюк підписав відповідне розпорядження про створення групи. Про це повідомило управління комп’ютеризованих систем Ради.

До її складу увійшли фахівці відповідних підрозділів апарата Ради й Інституту проблем математичних машин і систем Національної академії наук (розробник системи “Рада-3″).

Мета групи – розробити рекомендації щодо утримання й етапності внесення змін до діючої системи “Рада-3″ на відповідність системи діючим нормативним документам із технічного захисту інформації.

Зокрема, рекомендації повинні стосуватися неможливості втрутитися в роботу системи й забезпечення особистого голосування депутатів.

Спікер доручив робочій групі до 20 червня розробити й подати в регламентний комітет Ради технічне завдання на створення системи нового покоління “Рада-4″ і часткове технічне завдання на створення і введення комплексної системи захисту інформації систем “Рада-3″ і “Рада-4″.

Яценюк сподівається на впровадження в систему голосування “Рада” функції розпізнавання особи голосуючого до вересня.

You must be logged in to post a comment.