Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

У Львові триває акція львівських підприємців «Досить!».

Другий день поспіль у Львові триває акція львівських підприємців «Досить!», метою якої є боротьба з корупцією у виконавчих структурах Львівської міської ради на чолі з міським головою Андрієм Садовим.

Вчора за хвилину до 24.00 учасники акції перенесли 14 наметів з правої на ліву від фасаду Ратуші сторону.

Голова громадянського руху «Самозахист» Роман Любицький пояснив, що такі дії були вчинені на виконання постанови державного судового виконавця про демонтаж наметового містечка, яке було розбито перед Ратушею вчора, 18 квітня. Відповідне рішення, за інформацією судового виконавця, ухвалив Галицький районний суд Львова.

«Вчора ж нова ініціативна група подала у відповідні державні органи заявки на проведення акції. На підставі цих заявок ми розбили нове наметове містечко під стінами Ратуші», – пояснив Любицький.

Як повідомляло агентство , 18 квітня ГР «Самозахист» розбив наметове містечко під Ратушею проти росту цін на проїзд, поганої підготовки міста до Євро та інших нагальних проблем у місті.

22 квітня у Львові з візитом перебуватиме Президент України Віктор Ющенко. Президент планує взяти участь у засіданні загальноукраїнської координаційної ради з питань підготовки до Євро-2012.

You must be logged in to post a comment.