Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Частина громади Львова виступила проти Садового.

Протест проти СадовогоТінь Черновецького над львівською Ратушею.

Міський голова Львова Андрій Садовий нарешті дочекався організованого руху протесту проти свого керівництва містом і вимог щодо відставки з посади міського голови. Сьогодні під стіни Ратуші прийшли сотні людей, невдоволених його політикою (організатори стверджують, що людей було понад тисячу) і без угаву скандували «Мера у відставку». Отак слідом за своїми колегами Черновецьким та Добкіним Андрій Іванович дожив до того, що за два роки частина громади виступила проти нього.

Більш-менш обізнані з міськими справами могли побачити, що прийшли переважно не замовлені крикуни, а люди, чиї інтереси якимось чином ущемлені політикою нинішньої команди з Ратуші – це й працівники іподрому та аеропорту, які Садовий не облишає надії запопасти в комунальну власність, торговці з Сихова та ринку «Торпедо», який переносять бозна-куди з насидженого місця, та підприємці, що працюють з МАФами і вже скільки часу мають клопіт з міською радою.

Завтра організатори акції обіцяють набагато велелюдніший протест. Очевидно, це пов’язано з тим, що завтра до Львова має прибути велика делегація з Києва на чолі з Президентом України для наради з приводу Євро-2012, а відтак протестанти сподіваються привернути увагу Віктора Ющенка до справи Садового.

Сам же винуватець «забави» вважає акцію замовною. У коментарі, розісланому прес-службою міської ради, А. Садовий називає сьогоднішній мітинг та акцію протесту загалом «бандитським наїздом» і вважає, що її організували нафтові барони, з якими він бореться.

Ця теза також не позбавлена підстав, бо ніхто не може виключити, що інтереси «нафтових баронів» та частини громади таки збіглися. Не останньою причиною акції могла стати й своєрідна хвиля антимерських протестів по всій Україні – воювати з міськими головами стало ледь не модою. Проте за всім цим не варто забувати про головне – дворічна робота команди Садового настроїла проти нього значну кількість простих людей, які заробляють на хліб насущний аж ніяк на багатомільйонними оборудками.

Проте, дуже сумнівно, аби ця акція мала великі шанси на успіх. Хіба би прокуратура накопала на Андрія Івановича якісь величезні махінації та й про це всім розповіла, а Верховна Рада цим ретельно зайнялася. Або ж Юлія Володимирівна згадала про те, як у Львівській міській раді знехтували її ініціативами з тарифами на теплопостачання і вирішила про це нагадати панові Садовому.

Та попри це, коли на мерському екваторі під стіни кабінету приходять сотні людей, варто замислитися, чи настільки вже правильною і безпомильною є «генеральна лінія партії» і чи її коливання не ламають долі людей.

You must be logged in to post a comment.