Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Дійсно посаду Президента буде скасовано?

Народний депутат України (фракція НУ-НС) Микола Кульчинський вважає, що «Народна самооборона» допомагає Блоку Юлії Тимошенко готувати «державний переворот», підтримуючи створення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України щодо внесення змін до Конституції. Так Кульчинський прокоментував заяву народного депутата від групи «Народна самооборона» Олеся Донія про підтримку створення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з розробки змін до Конституції.

«Усім відомо, що «Народну самооборону» фінансував Давид Жванія, якого Президент піддав критиці й усунув від керівництва Міністерством з питань надзвичайних ситуацій. Жванія створив свій проект, і рано чи пізно, можливо, не всі вони, але певна частина, направлятимуть свою діяльність проти Президента», – сказав Кульчинський, додавши, що політичний проект Жванії збирається почати «власне життя».

На переконання Кульчинського, ініціатива створити в парламенті Тимчасову спеціальну комісію з розроблення змін до Конституції «спрямована на зміну устрою влади в Україні на парламентсько-президентську республіку з подальшою ліквідацією посади Президента».

Він також сказав, що Главі держави варто звернути на це увагу, оскільки цю ініціативу можна розглядати як бажання здійснити державний переворот, пише «УНІАН».

«Президента обирав народ, і народ наділив його відповідними повноваженнями. Тому будь-які спроби обмежити його повноваження слід розглядати як державний переворот», – вважає Кульчинський.

18 квітня народний депутат Доній (фракція «Наша Україна – Народна самооборона» заявив, що депутатська група «Народна самооборона» підтримує створення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України щодо внесення змін до Конституції.

На створенні Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради наполягають фракції Блоку Юлії Тимошенко і Партії регіонів.

Тим часом лідер фракції «Наша Україна – Народна самооборона» В’ячеслав Кириленко від імені фракції висловився категорично проти створення такої комісії.

Він заявив, що голосування членів БЮТ за створення ТСК щодо Конституції може призвести до розколу коаліції.

You must be logged in to post a comment.