Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Робота Львівської облради не відповідає нормам законодавства.

Фракція БЮТ у Львівській облраді вимагає привести роботу Львівської облради у відповідність до законодавства.

Відповідну заяву озвучила керівник фракції БЮТ у Львівській облраді, заступник голови ЛОР Людмила Козак на прес-конференції сьогодні.

Подаємо повний текст:

«Фракція БЮТ у Львівській облраді заявляє про систематичне порушення закону в роботі облради в інтересах певних політичних кіл.

Ми констатуємо, що рішення про позбавлення депутатства Галини Юрків та про блокування її карточки – лише окремий випадок у довгому ланцюгу порушень закону, які постійно наявні в роботі облради.

Фракція БЮТ у своїй діяльності завжди сповідувала принципи законності. Ми вважаємо, що закон – один для всіх і він повинен діяти за будь яких політичних обставин. Саме тому ми переконані, що в питанні позбавлення депутатських повноважень Галини Юрків крапку повинен поставити суд, а не волюнтаристські дії депутатів та керівництва облради.

Фракція БЮТ закликає депутатський корпус Львівської облради керуватися у своїх діях виключно законами та інтересами громади. Ми вимагаємо і будемо послідовно добиватися:

1. Припинення практики голосування чужими картками у сесійній залі. Необхідно внести відповідні зміни у регламент та роботу облради, які дозволять покінчити з цим ганебним явищем.
2. Приведення до вимог чинного законодавства поділу обласної ради на фракції та внесення відповідних змін у роботу президії Львівської облради. Остання повинна чітко дотримуватися вимоги закону про те, що одна партія чи один блок, який брав участь у виборах, мають бути представлені в облраді, відповідно, однією фракцію.
3. Дотримання регламенту облради, а також його доопрацювання з метою усунення невідповідностей чинному законодавству:
- у питанні відкликання депутатських підписів;
- у питанні звітів та ін.

Ми закликаємо наших колег-депутатів з інших фракцій підтримати ініціативу приведення роботи облради у відповідність до законодавства. Вставши на бік законності, шановні колеги, ви тим самим продемонструєте громаді, що у своїй діяльності керуєтеся виключно державницькими інтересами, а не політичною доцільністю».

You must be logged in to post a comment.