Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Випускники з нетерпінням чекають появи в Інтернеті відповідей тестів.

Незалежне тестуванняВідповіді на тести оприлюднять в Інтернеті вже сьогодні.

Випускники, які писали сьогодні тести з української мови та літератури, зможуть дізнатись правильні відповіді вже сьогодні в мережі Інтернет. Український центр оцінювання якості освіти обіцяє розмістити їх на своєму сайті.

Учасники зовнішнього тестування з української мови та літератури завершили роботу над тестами о 14 год. Правильні відповіді на них та посилання на відповідні параграфи у підручниках будуть опубліковані в Інтернеті, як тільки всі конверти з відповідями залишать пункти тестування.

“Щойно всі конверти з відповідями залишать пункти тестування, ми будемо готові оприлюднити як тести, так і вірні відповіді на них”, – заявила начальник відділу зовнішніх зв’язків Українського центру оцінювання якості освіти Валентина Ткаченко.

За її словами, така публікація тестів відбуватиметься не лише сьогодні, 22 квітня, а й після тестування, яких у 2008 році буде одинадцять. Усі тести будуть оприлюднюватися на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти – www.testportal.com.ua

“Ми сподіваємося, публікація офіційних тестів покладе край закидам про невідповідність тестів шкільній програмі. Кожен абітурієнт чи викладач зможе переконатися, що завдання не виходять за її межі”, – додала представниця.

Як повідомлялось, сьогодні, 22 квітня, по всій Україні відбулося тестування з української мови та літератури. До участі в ньому зареєструвалося 512 тис. 591 учасник.

За матерiалами УНІАН

You must be logged in to post a comment.