Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Темпи зростання числа багачів.

Число багачів, які мають у своєму розпорядженні інвестуючі активи, на суму понад однин мільйона доларів, виросло в світі на 4,5 відсотка до восьми мільйонів чоловік. У Росії мільйонерів за рік стало на сім відсотків більше, а загальне число мільйонерів склало 131 тисячу чоловік. Про це свідчить сумісна доповідь компаній Citi Private Bank і Knight Fran.

Найбільше мільйонерів живе в США – 3,1 мільйона чоловік. На другому місці Японія (765 тисяч), на третьому – Великобританія (557 тисяч), а на четвертому – Німеччина (375 тисяч).

За темпами зростання числа багачів лідирують країни, що розвиваються. Наприклад, у Китаї їх стало більше на чотирнадцять відсотків, в Індії – на дев’ять відсотків, а в Казахстані – на вісім відсотків, – повідомляє «Лента.ру».

Нагадаємо, що днем раніше журнал Forbes опублікував рейтинг російських мільярдерів. З цього списку виходить, що в 2007 році число доларових мільярдерів в країні вперше перевищило 100 чоловік. Найбагатший з них – Олег Деріпаська – володіє станом 28,6 мільярдів доларів.

You must be logged in to post a comment.