Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Президент наголосив на необхідності значно активізувати роботу по підготовці до чемпіонату.

ЮщенкоЮщенко пропонує оголосити догану деяким міністрам.

Президент України Віктор Ющенко проситиме прем’єр-міністра Юлію Тимошенко оголосити догану тим міністрам, які не забезпечили розробку галузевих програм підготовки до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Про це він сказав, виступаючи у Львові на засіданні Координаційної ради з підготовки та проведення в Україні фінальної частини Євро-2012.

Президент зауважив, що планує попросити прем’єр-міністра дати оцінку цим міністрам.
Також Ющенко попросив віце-прем’єр-міністра Івана Васюника внести представлення на тих голів держадміністрацій, які до сьогоднішнього дня не забезпечили розробку регіональних програм підготовки до Євро-2012.

Президент наголосив на необхідності значно активізувати роботу по підготовці до чемпіонату, зокрема у сфері інформаційного забезпечення.

«Інколи бажано тримати язик за зубами, а якщо попадає по дорозі мікрофон, то бажано, щоб говорили фахові люди», – підкреслив Президент.

Він також в черговий раз закликав уникати політизації у питаннях підготовки до Євро-2012. «На жаль, і в Польщі, і в Україні ця тема часто є розмінною: хто перший добігає до мікрофона, той бажає дати оцінку», – сказав Ющенко, зауваживши, що дуже часто люди навіть не розуміються у цій сфері, і це дискредитує обидві країни.

Крім того, Президент наголосив на персональній відповідальності Міністерства фінансів і віце-прем’єр-міністра за забезпечення повноцінного фінансування програм по Євро-2012.
Також Ющенко звернув увагу парламенту на необхідність ухвалення низки законів, спрямованих на підготовку до чемпіонату.

Нагадаємо, що сьогодні у Львові мери українських і польських міст, у яких проходитимуть фінальні матчі Євро-2012 створили Раду міст. Президент України на церемонії підписання декларації про створення Ради заявив, що для України настав відповідальний момент – початок безпосередньо робіт з підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року, а також висловився за систематизацію інформаційної політики щодо проведення Євро.

За матеріалами УНІАН

You must be logged in to post a comment.