Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Яка ж передвиборча кампанія без візуалізації!…

Політтехнології на виборах у КиєвіЕксперти назвали найпопулярніші політтехнології на виборах у Києві.

Експерти вважають, що найбільш пріоритетними політичними технологіями під час виборчої кампанії кандидатів на посаду голови Києва й депутатів Київської міської ради будуть стандартні технології візуалізації (зовнішня пряма реклама та замовлені матеріали в ЗМІ), мережевий маркетинг і чорний PR.

Зокрема про це свідчать результати експерт-опитування Аґентства моделювання ситуацій (АМС). Опитані експерти вважають, що явка виборців на виборах буде звичайною для Києва, а деякі штаби кандидатів будуть з усіх сил намагатися її знизити.

Окрім того, більшість опитаних експертів упевнені в тому, що результати виборів можуть бути оскаржені в судах, але це, на їхню думку, залежатиме від конкретних кількісних показників результатів виборів.

Директор АМС Віталій Бала, коментуючи результати опитування, зауважив, що не бачить якихось нововведень у цій виборчій кампанії, окрім найбільшої за всю історію кількості зареєстрованих кандидатів.

“Єдине, що дивує, це байдужість представників більшості політичних сил до найбільш ефективної технології – прямому спілкуванню з виборцями”, – сказав він.

Опитування проводили 22-23 квітня. У ньому взяли участь політологи, політтехнологи й журналісти, серед яких представники PR-групи Політтех, Аґентства Bohush Communіcatіons, Усеукраїнської асоціації політичних наук, Інституту політичних і етнонаціональних досліджень НАН, кафедри політичних наук Київського Національного університету ім. Т. Шевченка, Київського інституту проблем управління ім. Горшеніна, комунікаційної групи PRT, журналу Фокус, газети Факти, інформаційної аґенції Українські Новини.

Як повідомлялося, недавнє соцопитування показало, що в Київську міську раду за результатами позачергових виборів пройдуть шість політсил.

За матеріалами Українські новини

You must be logged in to post a comment.