Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Янукович бажає журналістам натхнення й успіху.

ЯнуковичЯнукович привітав журналістів.

Янукович привітав журналістів з Днем свободи преси.

Голова фракції Партії регіонів у Верховній Раді Віктор Янукович бажає журналістам натхнення й успіху з нагоди Всесвітнього дня свободи преси.

Про це говориться в повідомленні на сайті Віктора Януковича.

“Бажаю, щоб з кожним роком вільна журналістика мала все менше ворогів і все більше справжніх друзів. Завжди всіляко сприятиму вільному слову в Україні”, – вітає працівників ЗМІ Янукович.

Також він побажав журналістам натхнення, успіху, здоров’я і добра.

Як повідомлялося раніше, сьогодні журналісти всього світу відзначають Усесвітній день свободи преси.

До сьогоднішньої дати неурядова організація Freedom House опублікувала щорічну доповідь, присвячену свободі преси у світі. На думку дослідників, загалом у 2007 році порівняно з попереднім роком ситуація помітно погіршала. Вони зазначили, що лише 18% населення Землі користуються свободою друку, в той час, як 42% її позбавлені.

Також, згідно з доповіддю інституту масової інформації до дня свободи преси, в Україні минулого року посилився тиск на ЗМІ. Загальне число зафіксованих випадків економічного, політичного і непрямого тиску на журналістів зросло від 15 до 22 випадків.

Нагадаємо, Усесвітній день свободи преси щорічно відзначається 3 травня і був установлений на 41-м пленарному засіданні Генеральної асамблеї ООН 20 грудня 1993 року.

За матерiалами Українські Новини

You must be logged in to post a comment.