Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Рейтинги президента істотно падають у провідних регіонах України

Політичні експерти прогнозують падіння рейтингів Партії регіонів та її сателітів. Про це вони повідомили на прес-конференції у Києві.

За словами директора компанії стратегічного консалтингу ”Berta Communications” Тараса Березовця, регіонали, усвідомлюючи, що програють на виборах у столиці взялися за ліквідацію районних рад. «Вони діють за принципом «нет человека (районів) – нет проблемы», – зазначив експерт.

Т.Березовець також прогнозує падіння рейтингу партії «Сильна Україна» та її лідера Сергія Тігіпка. Причину цього експерт вбачає в резонансних рішеннях, за якими стоїть віце-прем’єр-міністр, повідомляє УНІАН.

«Зокрема, йдеться про просування Податкового кодексу, а також переговори з Міжнародним валютним фондом (МВФ), які закінчилися рішенням про збільшення пенсійного віку для жінок та збільшення ціни на газ. Усі ці події покажуть зниження динаміки росту рейтингу Сергія Тігіпка», – підкреслив Т.Березовець.

Політичний аналітик, медіа-технолог PR-групи «Polittech» Ярослав Макітра зазначив, що «керівництво Партії регіонів поставило завдання на виборах взяти одноосібно під контроль ради усіх рівнів в східних, південних і центральних областях (аж до Хмельницького), а на заході України взяти владу шляхом «сколочування» різноформатних коаліцій. Тобто йдеться про реалізацію проекту під умовною назвою: «Партія регіонів. Від Збруча до Донця».

«Намагаючись вирішити свої політичні проблеми, чинна влада почала руйнувати систему місцевого самоврядування. Слідом за ліквідацією райрад Києва такої ж долі можуть зазнати інші міста та регіони, де команда Януковича має низький рейтинг, зокрема Львів», – прогнозує аналітик.

You must be logged in to post a comment.